http://sztandar.info fornir

Okazuje się, że posiadanie domu na wsi, do tego w jakiejś wspaniałej, odludnej lokalizacji, gdzie można się cieszyć przyrodą i śpiewem ptaków jest kosztowne, ale kosztowne są także mieszkania i domy w zupełnie innym stylu, mianowicie te bardziej industrialne. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim dlatego, że mają one bardzo często olbrzymi metraż.

Tak to bowiem wygląda kiedy bierze się pod uwagę miejsca, które kiedyś były fabrykami czy magazynami, halami fabrycznymi czy stoczniowymi. W takim mieszkaniu można więc nie tylko żyć, ale i zaaranżować np.

pracownię gdy jest się artystą lub jakiś sklep czy biuro. Cenę także podnosi fakt, że najczęściej przerobienia takich przestrzeni na coś funkcjonalnego podejmują się naprawdę dobrzy i drodzy architekci.

Bezpłciowe, nieciekawe hale zamieniają się dzięki nich w intrygującą wzbudzającą pożądanie przestrzeń. Okazuje się, że bardzo wiele osób marzy o tym, aby mieszkać lub pracować w takiej industrialnej przestrzeni lecz niestety nie każdy może sobie na to pozwolić.

wkrętarki