Koniec z przytulnością!

www.srodeknachwasty.net.pl palniki sabaf

Jeszcze dziesięć, piętnaście lat temu, gdy szło się do lokalu, albo zatrzymywało w hotelu to było tam bardzo przytulnie. Zazwyczaj można było usiąść na starych meblach, wyglądających niczym babcine starocie, wygrzebane ze strychu.

Tak też wyglądały hotele i hostele. Dziś ten styl odszedł trochę w zapomnienie i został zastąpiony o wiele bardziej nowoczesnym, stylem industrialnym.

Stal, szkło i oszczędność to to co ten styl wyróżnia. Oczywiście nie każdemu się on podoba, ale jednak bardzo wielu architektów i aranżerów wnętrz to zwolennicy tego typy wystroju.

Często inspiracje czerpią oni z magazynów wnętrzarskich lub architektonicznych, a także z obserwacji. Styl industrialny jest bardzo modny w takich miastach, jak Berlin, Londyn czy Nowy Jork i jeśli jeździmy po świecie zobaczymy, że tak urządzone są domy, hotele oraz kawiarnie.

To naprawdę eleganckie. Do tego najczęściej tego typu miejsca powstają w różnego typu loftach, starych fabrykach czy miejscach, o których nie pomyślelibyśmy nawet, że jeszcze kiedyś da się je zagospodarować.